Scoala Gimnaziala Nr. 2 Boldesti-Scaeni -

Școala Gimnazială Nr. 2. Loc Boldesti-Scaeni, Jud. Prahova. Festivitatea de Premiere 2015. Documente C.E.A.C. Procedura Operationala Constituire CEAC. RAEI 2014 2015. ORDIN nr. 5.144 din 26 septembrie 2013. Procedure Operationala Constituire CA. Solutionare sesizari si reclamatii. Inscriere in Invatamant Primar. Lets do it Romania! Toleranta Zero fata de Violenta. Regulament de Ordine Interioara. Procedura Operationala Sanctiuni aplicate elevilor. Proiect de dezvoltare institutionala.

OVERVIEW

This web site scoalaboldestiscaeni2.info currently has a traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We were able to unearth one contacts and locations for scoalaboldestiscaeni2.info to help you connect with them. This web site scoalaboldestiscaeni2.info has been on the internet for five hundred and sixteen weeks, twenty-one days, twelve hours, and six minutes.
Locations
Online Since
Jun 2014

SCOALABOLDESTISCAENI2.INFO RANKINGS

This web site scoalaboldestiscaeni2.info has seen variant quantities of traffic through the year.
Traffic for scoalaboldestiscaeni2.info

Traffic ranking (by month) for scoalaboldestiscaeni2.info

Traffic ranking by day of the week for scoalaboldestiscaeni2.info

SCOALABOLDESTISCAENI2.INFO HISTORY

This web site scoalaboldestiscaeni2.info was created on June 05, 2014. It is now five hundred and sixteen weeks, twenty-one days, twelve hours, and six minutes young.
REGISTERED
June

WEB PAGE AGE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES SCOALABOLDESTISCAENI2.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoalaboldestiscaeni2.info Mobile Screenshot of scoalaboldestiscaeni2.info Tablet Screenshot of scoalaboldestiscaeni2.info

Asociatia Europa Digitala

Remus Lucut

Donath 114/8

Cluj Napoca, Cluj, 300293

RO

SCOALABOLDESTISCAENI2.INFO HOST

Our web crawlers detected that a lone root page on scoalaboldestiscaeni2.info took two thousand two hundred and thirty-five milliseconds to download. I could not find a SSL certificate, so we consider scoalaboldestiscaeni2.info not secure.
188.215.51.242

NAME SERVERS

ns1.europadigitala.eu
ns2.europadigitala.eu

I revealed that this website is operating the nginx admin operating system.

Scoala Gimnaziala Nr. 2 Boldesti-Scaeni -

DESCRIPTION

CONTENT

This web site scoalaboldestiscaeni2.info had the following in the homepage, "Procedura Operationala Constituire CEAC." Our analyzers noticed that the website stated " Procedure Operationala Constituire CA." The Website also said " Lets do it Romania! Toleranta Zero fata de Violenta. Procedura Operationala Sanctiuni aplicate elevilor."

SIMILAR WEBSITES

Scoala Gimnaziala Nr.1 Borla

Rarr; Proces-Verbal candidati admisi pentru participarea la concurs ocupare post de secretar scoala. Rarr; Proces-Verbal candidati admisi pentru participarea la concurs ocupare post de administrator financiar. Rarr; Gospodărie ecologică Környezetbarát háztartás Hajnalcsillag csoport.

Scoala Brancoveneasca

Dacă îți iubești copilul, arat-o prin educația pe care i-o dai. Sfântul Ioan Gură de Aur. Bd 1 Mai, nr. 44, etaj 2, Constanţa.

Scoala Butoiu de Jos Scoala Butoiu de Jos

Inscrierea in invatamantul primar 2015-2016. Afișarea circumscripțiilor școlare și a planului de școlarizare propus, respectiv numărul de clase pregătitoare alocate, la fiecare unitate de învățământ, inclusiv pe site-ul acesteia, dacă există, și pe site-ul inspectoratului școlar. Anunțarea, prin afișare la sediul unității de învățământ, a criteriilor specifice de departajare elaborate de unitățile de învățăm.

ŞCOALA GIMNAZIALĂ CALAFINDEŞTI

Şcoala Gimnazială Calafindesti, Comuna Calafindeşti, Judeţul Suceava, România. Ziua Europei, ziua tuturor cetatenilor europeni! Calendarul inscrierii in invatamantul primar pentru anul scolar 2014-2015. Inscrierea in invatamantul primar 2015. La revedere, clasa a IV a! METODOLOGIE DE ÎNSCRIERE A COPIILOR ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR. SA NE AMINTIM SARBATORILE DE IARNA CU ELEVII SCOLII DIN CALAFINDESTI.

Scoala Postliceala Dimitrie Cantemir

Metodologia de organizare si desfasurare a examenului de certificare a calificarii profesionale a absolventilor invatamantului postliceal. Noi recrutori de personal medical vin la evenimentul Cariere in Alb in Targu Mures. Locuri de munca pentru asistenti medicali in Marea Britanie. De la aparitia Scolii in peisajul educational muresean si pana in prezent.